YETENEKLERİNİZİ KULLANABİLİRSİNİZ

Hayatta en çok neyi yapmayı seviyorsunuz? Mesela yazı yazmayı seviyor musunuz? Araştırmacı birimisiniz? Resimlerle, filmlerle, kültür sanatla aranız çok mu iyi? Photoshop kullanabiliyor, sesinize güveniyor musunuz? Sizin yeteneğiniz nedir? Yeteneklerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yeteneklerinizi kullanmak için size bir fırsat veriyorum ve aşağıda yeteneklere dayalı küçük bir liste ve bu listenin açıklamaları var. Fakat bundan önce size Freelance hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

FREELANCE NEDİR?
Freelance kelimesinin Türkçe karşılığına bakacak olursak; “SERBEST ZAMANLI İŞ ERBABI” olarak geçmekte. Hatta buna “SERBEST MESLEK SAHİBİ” diyebiliriz. Freelance internet hayatımıza girdiğinde beri insanlara gülümsüyor ve onlara ciddi anlamda iş olanakları sağlıyor. “FREELANCE” ya da “FREELANCER” olarak çalışmak  özel yetenek gerektiren bir şeydir. İlk olarak yeteneklerinizi gözden geçirin ve ne kazanabileceğinize bakalım.

         Evet, hazırsak konumuza geri dönelim istiyorum. Şimdi aşağıda sizlere açıklamalarıyla beraber yetenek listesi vereceğim. Yeteneklerinizi burada bulup, değerlendirebilirsiniz. Eğer burada kayıtlı bir yetenek bulamazsanız, anlattığım şekilde internet üzerinden yeteneklerinizi değerlendirebileceksiniz. Hazırsanız, başlıyoruz!

CEVAP VER