Herkese merhaba arkadaşlar, günümüzde herkes çok para kazanmanın peşinde. Peki çok para kazanmanın yolu nedir? Diye sorulduğu zaman, herkes sırrını dilinin altına saklayıp kimseyle paylaşmıyor.

Bugün, bu yazıda sizlere özel olarak çok para kazanmanın yolu olan “TİCARET” konusunu anlatacağım.

TİCARET NEDİR?

Ticaretin sözlük anlamı : “KAZANÇ İLE YÜRÜTÜLEN HER TÜRLÜ ALIM, SATIM ETKİNLİĞİ”

TİCARET NASIL YAPILIR?

Ticaretin ne olduğu hakkında biraz fikir sahibi olduk. Aslında ticaretin ne olduğunu biliyorduk fakat (tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorduk.)

Ticareti iki farklı yöntemle yapabilirsiniz;

  1. AL / SAT TEKNİĞİ!
    Peki bu teknik hakkında ne biliyoruz? Al sat tekniği genel olarak ucuza aldığınız ürünü, üzerine kar oranı ekleyip satılarak yapılan bir tekniktir. Bunun için insanların ihtiyaçları olan ürünleri “UCUZ” olarak temin eder, “KDV” diğer kazanç oranlarını ekleyerek yüksek fiyata satmanız demektir.

    ÖNEMLİ NOT : TOPTAN ÜRÜN SATIN ALARAK, AL / SAT İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

    Örneğin toptan 5TL’ye 50 adet herhangi bir ürün alıyorsunuz (5*50=250TL) Aldığınız bu ürünleri 15TL üzerinden sattığınızı var sayarsak; (15*50=750TL) kazanmış oluyorsunuz. Bu orana dayanarak (750-250=500TL) ürünlerinizin hepsini sattığınız zaman net olarak 500TL kazanmış, kar etmiş oluyorsunuz. Elinize geçen paranın yarısını ya da 3/1’ini kullanarak yeniden ürün al/sat işlemi yapabilirsiniz. Bu şekilde hem işinizi, hem ürününüzü, hem de gelir düzeyinizi arttırabilirsiniz. 

  2. ÜRET/SAT TEKNİĞİ
    Üretip satmak zahmetli iştir fakat güçlü ve ucuz üretim sistemleriyle devasa gelirler elde edebilirsiniz. Tabii bunu yapmak için saha araştırması, çalışan masrafları vb… giderler çok olduğu için ilk bahsettiğim teknik daha karlı ve daha kazançlıdır.

AL / SAT TEKNİĞİ YAPARKEN NELERDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Günümüzün en büyük arama aracı google ile daha sıkı çalışmalar yapmaya hazır olun. Çünkü google size aradığınız her şeyi karşınıza çıkaracaktır 🙂 İlk olarak sizlere şunu söylemek istiyorum toptan ürün alıp satmak, üretim yapmak kadar zor olmasa da emek isteyen bir iştir. Herhangi bir yeriniz yok, vergi levhanız yok, nerede satış yapacağım diyorsanız internet ortamlarından araştırmalar yapmaya devam edin!

Günümüzün en önemli satış araçlarından biri olan “LETGO” ile tanışın, inceleyin, ürünlerinizi yükleyin ve satış yapmaya başlayın.

Neydi reklam sloganımız?

ÇEK YÜKLE MESAJ AT, LETGO İLE RAHAT SAT!

SLOGAN ÇOK DOĞRU ÇÜNKÜ BU GÜNE KADAR LETGO ÜZERİNDEN ORTALAMA 100’E YAKIN ÜRÜN SATTIM. BUNU YAPARKEN AL / SAT TEKNİĞİ UYGULADIM. HERKES YAPIYOR, SİZDE YAPABİLİR, KAZANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ!

Değerli dostlar yazımıza olan ilginiz için sizlere çok teşekkür ederim.
Saygılarımla,
BABA GİBİ KAZAN!

https://www.babagibikazan.com

CEVAP VER