HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR

Uzun zamandan beri araştırdığım ve incelediğim bir resim yükleme sitesi hakkında sizlere bilgilendirme yapmak istiyorum. Bu sistem tamamen ücretsiz ve siz kendi albümlerinizi oluşturarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz!

FILE ARMY İLE TANIŞIN!

 

Untitled-1.jpg

File Army size resim yükleyerek BTC kazandıran bir fotoğraf paylaşma sitesidir. Bu siteye yüklediğiniz her resimin görüntülenmesinden belirli miktarlarda BTC kazancı elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken File.army sitesine kayıt olmaktır.

Sistemden BTC kazanma yolları :
+ RESİM GÖRÜNTÜLENMELERİ
+ RESİM BEĞENİLMELERİ
+ RESİM PAYLAŞIMLARI
+ ABONE KAZANÇLARI

Yukarıdaki işlemler sürdüğü sürece sistem size BTC kazandıracaktır örnek olarak aşağıdaki görsele bakabilirsiniz

 

Untitled-2.jpg

 

u.jpg

KAZANDIĞINIZ BTCLERİ NASIL ÇEKEBİLİRSİNİZ?

Değerli dostlar sistem üzerinde kazandığınız BTCLERİ (bitcoinwallet) üzerinden çekilmektedir. Bitcoin Wallet üzerinden hesap oluşturduktan sonra sitenin ayarlar kısmından “MONEY” kısmını seçerek hesap adresinizi yazmanız gerekmektedir. Sistem size kazançları olarak ödemektedir.

Bu site bir çok FREE BTC sitelerinden daha karlı ve kazançlıdır…

AYRICA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAK ADINA, HESAPLAR ARASI TAKİP YAPMAK HEPİMİZE KAZANDIRACAKTIR. HESAPLAR ARASI TAKİP GERÇEKLEŞTİRİP, FOTOĞRAF BEĞENMESİ YAPARAK BTC KAZANÇLARIMIZI YÜKSELTEBİLİRİZ.

https://file.army/harunisk

Yukarıdaki adresten hesabımızı takip edebilirsiniz, takibiniz karşısında takip kazanacak ve beğeni karşısında beğeni kazanacaksınız değerli dostlar.

Yazıya olan ilginiz için teşekkürler.

CEVAP VER