Herkese merhaba değerli dostlar… Bu gün ki yazımız da, başlıkta belirttiğim gibi; “PARA KAZANMAK İSTİYORUM!”

Şimdi esas meseleye gelecek olursak ben bu başlığı ne için attım?

Geçtiğimiz günlerde on sekiz yaşında bir arkadaşımız bana mail attı ve mail de söyle yazıyordu;

” Merhaba sevgili sayın Baba Gibi Kazan. Sizin yazılarınızı, youtube videolarınızı ve özlü sözlerinizi dikkatli bir şekil de takip ediyorum. Ben üniversiteyi kazanamamış, fakat gelecekte bir üniversite öğrencisi olacak M. K. (burada isim vermek istemiyorum) Hayata karşı tereddütlerim var. Ne gibi diye soracak olursan; para kazanmak, gelecek kurmak gibi… Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Ailemin maddi durumu beni okutmaya yetmeyecek kadar az. Özellikle şehir dışında bir üniversiteyi tutturursam vay halime… Çalışıp da okuyamadığıma mı, yoksa kazandığım halde üniversiteye gidemeyeceğime mi yanayım? Bana sen cevap ver… Şimdi senden bir şey rica edeceğim. Lütfen bana para kazanmayı öğret, para kazanmak ve en azından üniversiteyi rahat bir şekil de okumak istiyorum. Umuyorum ki bu konu hakkında bana yardımcı olabilirsin. Eğer bana telefon üzerinden ulaşmak istersen 0532 *** ** ** saygılarımla seni yakından takip eden M.K. “

Evet, yukarıdaki maili umuyorum ki okudunuz… Şimdiyse benim cevabıma bakın.

” Merhaba sevgili M.K. güzel övgülerin için ilk önce teşekkür ederim. Ben de üniversiteyi parasızlıktan okuyamamış biri olarak seni en kısa zaman da arayacağım. Sevgilerimle, Baba Gibi Kazan (HARUN ISKARACI) “

Kısa ve öz bir cevap oldu fakat M.K. ile çalışmalarımız yeni başladı… M.K. şuan para kazanmayı öğreniyor ve ailesine bağımsız bir şekilde harçlığını çıkarıyor nasıl mı? Gelin bu konu hakkında biraz yazılama yapalım.


 

BAŞLIK BİR : PARA KAZANMAYI İSTEMEK, SADECE İSTEMEKLE KALMAZ…

Gerçekten para kazanmak istiyor musun? Eğer bunu gerçekten istiyorsan zihnini sıvayıp biraz beyin fırtınası yapman gerek. Bu senin ilk görevin olacak….

BAŞLIK İKİ : BEYİN FIRTINASINI PARA KAZANMAK İÇİN YAP!

Odak noktan nedir? Para kazanmak mı? Öyleyse bu düşüncelerini tamamen para odaklı kur çünkü para için hedeflediğin her başarının ilki hüsran ile sonuçlanacak ve yıkılacaksın… Tam bu nokta da yeniden ayağa kalkman ve direnmen gerekecek…

BAŞLIK ÜÇ : HALA NASIL PARA KAZANACAĞINI BULAMADIN MI? ÖYLEYSE KÖLE OL…

Evet, beni yanlış anlamadın… Köle ol, başkaları için çalış ve üç kuruş paraya göz yum… Fakat buna fazla alışma çünkü kölelik seni köreltir ve bütün yeteneklerini elinden alabilir ve sen de bu yüzden hiç bir şey kazanamazsın…

BAŞLIK DÖRT : HADİ PARA KAZANALIM!

Evet, yeterince ezilip büzüldün mü? Sıkıldın mı bu kölelikten? O zaman hazırsın… Başlayabiliriz. Peki neye başlayacağımızı biliyor musun? Sana yeni bir meslek öğreteceğim ve kırk yıl boyunca kendine çalıştığın gibi aynı zaman da bana çalışacaksın. Bu nokta da senin de kölelerin olacaklar fakat bunlar senin ailen olacak. O kötü insanlar gibi üç kuruşa insan ezmeyecek, onlara kazanmayı öğreteceksin!

BAŞLIK BEŞ : ÖZGÜR KÖLELERİN DÜNYASINA HOŞ GELDİN!

Merhaba, özgür kölelerin dünyasına hoş geldin. Bun buraya kısaca NM diyorum… Bunu biraz daha açacak olursam şayet NETWORK MARKETİNG … Burada senin kim olduğuna, hangi okuldan mezun olduğuna, kaç yabancı dil bildiğine, koca koca kariyer yapmaya çalışıp ama bir b*k yapamadığın gereksiz cvlere bakmıyoruz. Biz senin yeni bir insan olduğunu görüyor ve seni ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz… Hazır mısın? Öyleyse durma kazanmak için ilk adımını şimdi at ve BGK NETWORK ekibine katıl. Bu ekip sana emin ol para kazandıracak.

BAŞLIK ALTI : SEN GERÇEKTEN PARA KAZANMAK İSTİYORSUN!

Bu noktaya kadar bu metni okuduğuna göre sen gerçekten para kazanmak istiyorsun. ben şu ana kadar senin gerçekten para kazanmak isteyip istemediğini ölçtüm ve görüyorum ki hala buradasın. Bu güzel bir şey çünkü seni bu gün itibari ile yüceltecek ve sana tüm bilgilerimi aktaracağım. Senden herhangi bir ücret istemiyorum. Sadece senin para kazanmaya istekli olman benim için yeterli!

Şimdi ilk adımı atalım. hemen babagibikazan@gmail.com adresine gerekli iletişim bilgilerini yolla. Yeni mesleğin üzerin de çalışmaya başlayalım ve gelir düzeyini, hak ettiğin hayat kalitesini yükseltelim.

Saygılarımla,
Baba Gibi Kazan (Harun ISKARACI)

CEVAP VER