Herkese merhaba arkadaşlar bu gün sizlere ülkemiz de yeni hizmete giren bir borsa hakkında bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle borsa adresini ziyaret etmek isterseniz Koinal.io (buraya tıklayarak) ulaşabilirsiniz.


Borsaya İlk Bakış

Uzun zamandan beri coin borsaları takip eden biriyim, yenilikçi ve hızlı borsalarla çalışmak oldukça hoşuma gitmiştir. Bu gün de sizlere Türkiye’nin yeni borsası olan Koinal.io hakkında biraz yazılama yapacağım.

Bana gelen tanıtım mailine ilk bakış da biraz şüpheci yaklaştım, son zamanlar da Türkiye’de çok fazla borsa açılmaya başladı ve bu işi iyi yapanları da gördük, kötü yapanları da 🙂 Fakat istekli, girişimci ruhuna sahip olan borsa yöneticileri sistemi oldukça etkili bir şekilde tasarlayarak bizlere kolay kullanım sunmaktalar.


Yerli Borsada Hangi Coinleri Alabiliyoruz ?

Sisteme ilk giriş yapar yapmaz ilk önce hangi coinleri alabiliyoruz diye baktım. Şuan için Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ve Bitcoin Cash alınmakta. Daha sonra borsa yöneticileri yeni coin birimlerini sistemlerine eklerler mi o konu hakkında henüz bir şey söyleyemeceğim.


Kimlik Onaylama Süreci

Kimlik onaylama süreci her yerli borsa da olduğu gibi aynı şekilde ilerlemekte fakat burada işler biraz daha hızlı ilerliyor.


Ortak Kazanç Programı

Genel de yabancı borsalar da gördüğümüz ve yerli borsalar da pek alışık olmadığımız yenilikçi bir sistem hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum. Koinal.io şuan bir ortaklık programı uyguluyor ve sizin referansınız ile coin alan kişilerin 500 Türk Lirasına kadar olan kısmının %3’lük bir kısmını sizinle paylaşıyor. Bu oldukça güzel bir yenilik. Bunun için yapmanız gereken tek şey ( buraya tıklayarak koinal.io adresine üye olmak olacaktır. )

Ek olarak : 50 TRY Üzeri Bakiyenizi Coin Olarak Transfer Edebilir ya da Bakiyeniz ile LTC, XRP ve BCH alabilirsiniz.


Satın Alma İşlemleri

Satın alma işlemlerinizi kredi kartı, banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.


Evet sevgili dostlar, ülkemiz de coin pazarının büyümesi ve bu alanda yeni girişimciler görmek oldukça güzel. İlerleyen zamanlar da bu pazarın daha da büyüyeceğini ve bu yönde ciddi anlamda kazançlar elde edebilecek gençler göreceğimizi umuyorum…

Saygılarımla,
Baba Gibi Kazan (Harun ISKARACI)

2 YORUMLAR

CEVAP VER