GİRİŞ

Günden güne gelişen ve büyüyen teknolojiye hoş geldiniz. Bunun adı “İNTERNET!” Daha önce bu kelimeyi bir çok kez duyduğunuzu biliyorum. Fakat bu kelimeyi önceden nasıl değerlendirdiniz diye sorsam bana ne cevap verirsiniz?

A )     FACEBOOK

B )     TWITTER

C )     INSTAGRAM

D )     DİĞER SOSYAL MEDYA ARAÇLARI

Bu güne kadar size İNTERNET denilen kavramın gücünü sanıyorum ki kimse söylemedi. Ya da siz bu kavramdan sosyal medya dışında nasıl yararlanacağınızı bilmiyorsunuz.

Şimdi size yeni bir soru daha soracağım:
İNTERNET NE DEMEKTİR?

A )    BİLGİ SUNAR
B )    BİLGİ SAYAR

Yukarıdaki seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin, her ikisi de geçerlidir. İnternet dünyası bize bilgi sayar ve istediğimiz bilgileri sunar. Peki internetin ticari boyutunu hiç düşündünüz mü? Evinizde, oturduğunuz yerden para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Sanıyorum ki; youtube videolarını izlerken buna bir türlü fırsat gelmedi. Peki ben bu gün size internetten nasıl para kazanacağınız hakkında sizlere bilgi versem bunu nasıl değerlendirirsiniz?

CEVAP :
A )     PARANIN PEŞİNDEN GİDERİM
B )     SOSYAL MEDYA DAHA TATLI

Eğer cevabınız A olduysa şuan doğru kitabın sayfalarını çeviriyorsunuz demektir. Şayet B olduysa hemen cebinizden telefonu çıkarıp şu kitabı paylaşın ki; hem reklamımız, hem de para kazanmak isteyen kişilere ulaşalım!

Bu gün baktığımız zaman internet ortamı üzerinden para kazanan milyonlarca insan var. Bu insanlardan sadece bir kaçı DAHİ olarak tarihe geçecekler. Onların arkasından gelenler ise bu DAHİLERİN sistemlerini kullanarak ek gelir, ya da kendine ait bir internet işi kuracaklar.

LÜTFEN DİKKAT!
Bu kitap sizi bir dahi yapmaz. Bu kitap sizi internetteki dâhilerin sistemlerini kullanarak para kazanmanızı sağlar.

Size tekrardan bir soru yöneltmek istiyorum. Bu günün internet dâhilerini tanıyor musunuz? Hani şu facebookun kurucusu Mark, Google kardeşler Serger Brin ve Larry Page! Bu insanları tanıyor musunuz yoksa sadece isimlerini mi duydunuz?

Bu gün bu kişiler sayesinde milyonlarca insan para kazanmakta. Her yıl facebook üzerinden para kazanan sadece facebook kullanıcıları ve Google üzerinden yüksek gelirler elde eden sadece Google kullanıcıları var. Durum böyleyken neden bizde para kazanmıyoruz?

Bu kitapta artık sizlere internet üzerinden nasıl gelir elde edeceğinizi anlatacağım. Yeni bir başlangıç yapacağız. Bilginiz olsa da, olmasa da sizlere bu işi öğreteceğime inanıyorum. Sizden tek isteğim azimli olmanız ve çaba göstermeniz eğer çaba gösterirseniz emin olun işinizdeki maaşın yanına bir ek gelir eklenecek, hatta ve hatta belki de çok daha fazla paralar kazanabileceksiniz.

 Para insanın altıncı duyusudur. O altıncı duyu, diğer beş duyumuzu keyifle kullanmamızı sağlar.

Richard Ney

CEVAP VER