KAHVE AŞKINA! 

Günümüz de en çok tüketilen ürünlerden bir tanesi de kahvedir. Kahve her insanın hemen hemen vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Tabii benim de öyle… Şimdi size kahveyle çıktığım yolcuğun küçük hikayesini anlatacağım… Bunu Anlatırken de sizlerin bu kahveden hem sağlık, hem de para kazanabileceğiniz noktalara değineceğim!


KAHVEYLE HEM PARA KAZANMANIN HEMDE SAĞLIK KAZANMANIN YÖNTEMİ!

Her gün muhakkak bir fincan kahve içiyoruz. Bunu ama evde, ama dışarıda, ama iş yerinde yapıyoruz. İnsanlar kahveleri enerji toplamak, dinlenmek için içer. İçindeki kafein sayesinde bizi dinç tuttuğunu hisseder ve muhakkak kahvemizden bir yudum alırız.

Bu gün tükettiğimiz kahveler aslında bizlere sağlık kazandırabilir. Sağlıklı bir kahve içmenin en iyi yoluysa topraklarımızda yetişen çörek otlu kahvelerdir. Bu kahveler tıpkı diğer kahve tipleri gibi tek içimliktir. Şimdi ilk olarak sizlere çörek otu bitkisinin kanıtlanmış faydalarını maddeleyeceğim.

 • Obezite
 • Diyabet
 • Parkinson
 • Cilt sağlığı
 • Sindirim sistemi
 • Ağız ve Diş sağlığı
 • AIDS
 • Kanser
 • Gastrit/Ülser/Reflü
 • Sinüzit/Bronşit/Astım
 • Karaciğer yenilenmesi
 • Beyin ve sinir üzerinde etkili
 • Kalp/Damar üzerinde etkili
 • İdrar yolları ve böbrek üzerinde etkili
 • Romatizma ve eklemler üzerinde etkili
 • Kemoterapi sürecinde etkili

Yukarıda okuduğunuz tüm maddeler, çörek otunun onaylanmış faydalarıdır. Pekii bu kadar faydalı bir bitki varken ve bu bitki kahve ile harmanlanmışken neden hala o bilindik markanın kahvelerini tüketiyoruz? Ucuz olduğu için mi? Muhtemelen evet… Fakat şunu unutmayın ki; kaliteyi hiçbir zaman ucuza mal edemezsiniz!


KAHVELERİMİZ ve FİYATLARI

Nwork International A.Ş. Tarafından üretilen üç çeşit kahve türü vardır.

 1. SADE ÇÖREK OTU KAHVESİ
 2. KREMALI ÇÖREK OTU KAHVESİ
 3. ÇÖREK OTLU KIŞ KAHVESİ

Sanıyorum ki ilerleyen dönemlerde yeni ve faydalı kahve çeşitleri de eklenecektir.

Listede gördüğünüz tüm ürünler TARIM BAKANLIĞI tarafından onaylı ürünlerdir. Pekala… Esas sorumuza geçelim…


BU KAHVELERDEN NE KAZANIRIZ?

Değerli dostlar işe basit bir hesaplama ile giriş yapmak istiyorum. Bizim kahve kutularımızın içinde toplam 30 adet tek içimlik kahveler bulunmaktadır ve bir paket kahve fiyatımız 52TL’dir. (siz bu işe başladıktan sonra fiyatlar konusunda kazancınıza göre bir düzenleme yapabilirsiniz.)

52/30=1.74TL Buradaki rakam bizim 1 adet kahve fiyatımızdır. Burada bakacak olursak 1 adet kahve fiyatı, bir insanın sağlı için çok değildir. Bu gün bildiğimiz ve bilmediğimiz bir çok kahveye ortalama 1TL civarında satılmakta. Yani basit bir hesaplamayla bizim kahvemizin birim fiyatı ortalama 1.74TL’dir

Bizler Nwork International A.Ş. ile anlaşıp bu kahveleri sattığımız zaman bizlere ortalama %30 ila %36 arasında gelir elde ettirmektedir. Bunların yanı sıra çeşitli kazanç kapıları da bulunmaktadır.


KAZANÇ PLANI

Değerli dostlar buraya kadar umuyorum ki en basit şekilde kahve işimizi anlamışsınızdır. Şimdi sizlere bu kahveleri nakite çevirmenin sırrını vereceğim.

Nwork International A.Ş. ile işe başlamaya karar verdiğimiz zaman onlardan distribütörlük (bayilik) almamız gerekmektedir ve bu bayiliklerin kendi içlerinde çeşitli kazanç şekilleri bulunmaktadır.

İşe başlarken distribütör olduğunuz da aşağıdaki haklara sahip olacaksınız.

1.Ömür boyu Nwork’u temsil etme hakkı
2.Ücretsiz web sitesi
3.Kariyer yapma imkanı
4.Kariyerden düşme yok
5.Belirlenen illerde ücretsiz şirket eğitimleri
6.Yurt içi ve yurt dışı ücretsiz seyahatler
7.Miras bırakabilme hakkı …

Distribütörlük Ücretleri

1-) Başlangıç Paketi = 250 TL
2-) Tanışma Paketi = 500 TL
3-) İş Paketi = 1350 TL
4-) Profesyonel Paket = 2450 TL
5-) Ticari Paket = 5250 TL

NOT : Nwork firmasında sadece kahve grubu yoktur. Firmamız içinde gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır ve bunlar da resmii olarak sağlık bakanlığı ve tarım bakanlığı tarafından onaylıdır.

Yukarıdaki bayilik ücretleri karşılığında Nwork firmasının dilediğiniz ürünün siparişini oluşturabilirsiniz.


250 – 500 TL Sizi Fakirleştirmez Fakat Zengin Edebilir!

Nwork firmasının bayisi olabilmek için minimum yapmanız gereken yatırım 250 ila 500TL arasındadır. Bu rakamlar sizi zarara uğratacak olan rakamlar değildir fakat bir yıl içinde sizi liderliğe oturtacak rakamlar olabilir.

Nwork International A.Ş. bir network marketing firmasıdır ve bu yönde ilk önce kazandır, sonra kazan felsefesini kendi iş anlayışlarına uygulamışlardır. Nwork International A.Ş. distribütörlerine (bayilerine) toplamda sekiz farklı kazanç kapısı sunmaktadır.

1. Perakende Geliri

%30 ila %36 arasında perakende geliri elde edersiniz. 2450TL’ye kadar olan bayilik ücretlerinde %30 , Ticari bayilikteyse %36 kazanç elde edersiniz.

Bunu 1.000TL Üzerinden Hesaplayacak Olursak:

1.000/*30=300TL
1.000/*36=360TL

2. Referans Geliri

Hangi distribütörlük grubunda olursanız referans geliriniz %20’dir. Yani sizinle birlikte bu işi yapmak isteyen kişiler olursa ve siz başka kişilere bu işi tavsiye ederseniz %20 referans geliri elde edersiniz.

Aşağıda sizin referansınızla bayilik alan kişilerden kazanacağınız miktarlar belirtilmiştir.

Referans Kazançları:
250TL = 50TL
500TL = 100TL
1350TL = 275TL
2450TL = 500TL
5250TL = 1050TL

3.Binary (Eşleşme) Geliri
4.Derinlik Geliri
5.Kariyer Bonusu
6.Sponsorluk Bonusu
7.Yıllık Kâr Payı
8.Sürpriz Gelirler


PARANIZI ÇÖPE ATMAYIN! KOPYALAMANIN GÜCÜNÜ KULLANIN!

Değerli dostlar bu gün bir paket sigarının ortalama fiyatı 10TL günde bir paket sigara içen biri, aylık 310TL sigaraya para vermekte. Yani her ay düzenli olarak 310TL’yi çöpe atıyorlar. Bu gün bir aylık sigara parasına kendi işinizi kurabilmenin imkanı sizin elleriniz de! Bu gün kendiniz için bir adım atın, geleceğinize yön verin!


KOPYALAMANIN GÜCÜ

Değerli dostlar aşağıda size kopyalamanın gücüyle alakalı bir video sunumu gerçekleştiriyorum. Lütfen bu sunumu detaylı bir şekilde izleyin.


NWORK INTERNATİONAL A.Ş. Tanıtım Filmi

Aşağıdaki videodan Nwork ile ilgili daha detaylı bir sunum izleyebilirsiniz


Değerli dostlar konuyla alakalı benimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizler Nwork firmasının gelecekteki liderleri ve kazanmayı hedefleyen kişileriz. Bu gün kendiniz için attığınız küçük bir adım, geleceğinize yön verecek ve para kazanma düzeyinizi üst sınıflara taşıyacaktır.

Bir sonraki kazanç yazımız da görüşmek üzere kendinize iyi bakın…
Saygılarımla,
Baba Gibi Kazan (HARUN ISKARACI)

CEVAP VER