Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaşlar!

Bu gün sizlerle birlikte dünya devlerinden biri olan, Google ile iş ortaklığı yaparak nasıl para kazanabileceğimiz hakkında biraz yazılama yapmak istiyorum. Umarım bu yazı size muhteşem bir gelir kaynağı olur!

Hazırsak google adsense üzerinden nasıl para kazanırız gelin birlikte bakalım!


Öncelikle dünya devi Google Amcayı bilmeyen yoktur… Bu amca, bizlere bir amca sıcaklığı ile yaklaşarak; biz pastanın en büyük payını alıyoruz, fakat siz de kendi çabanızı göstererek bu paydan, kendinize bir pay çıkarabilirsiniz diyor! E… hal böyle olunca ve gelişen internet dünyasına adım atınca bizler de Google Adsense Üzerinden gelir elde etmeden duramayacağız!


#1 YOUTUBE İŞ ORTAKLIĞI

Günümüz de bir çok kişinin youtube üzerinden gelir elde ettiğini biliyoruz. Üstelik buradaki kazançlar gerçekten ciddi kazançlara tekabül ediyor ve bir çok youtuber asgari ücretin üzerinde gelir elde ediyorlar… Biz (BABA GİBİ KAZAN) ailesi olarak Youtube üzerinden pek fazla gelir elde etmesek de ki bu youtube için içerik üretmediğimizden kaynaklanıyor, yine aylık on ila on beş lira arasında para bırakıyor 🙂 her neyse konuyu dağıtmadan devam edelim…

Şimdi Youtube üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey kendinize bir Google hesabı oluşturmak ve ardından bir youtube kanalı kurmak… Bu youtube kanalımızı kurduktan sonra video içerikleri üretmek ve bolca takipçilere ulaşmak… Bizim videolarımız izlendikçe (reklamlarımız görüntülendikçe) bizler gelir elde edeceğiz ve bu gelirimiz bizim Google Adsense hesabımıza aktarılacak ve orada ganimetlerimiz birikecek… Alt limit olan 200TL’ye kazandığımız paralar ulaştığında, google tarafından para bizim hesabımıza geçecek!


#2 Blog Kurarak Google Adsense Üzerinden Para Kazanmak

Eminim ki bu konuyu daha önce bir yerlerde görmüşsünüzdür… “BLOG KURARAK GOOGLE İLE PARA KAZANMAK!” Kulağa şaka gibi geliyor fakat günümüz de bir çok blogger, en az youtuber kardeşlerimiz kadar para kazanmaktalar… Ve bunlardan bazıları aylık on ila elli bin Türk Lirası kazanmaktalar… Şaka gibi değil mi? Ama gerçek!

Şimdi tam olarak burada ne yapmamız gerekiyor pekii? Yine ilk önce bir google hesabımız olacak ve google hesabımızın yanına bir de adsense hesabı patlatacağız… Bu hesapla birlikte kendimize bir blog kuracağız ve burada bol bol yazılama yapacağız… Bura da yaptığımız yazılamalar tamamen özgün ve kendi ürettiğimiz içerikler olmalı… Aksi halde google sizi spama düşürür, banlar ve hiç bir aramada google aramalarında listelenmezsiniz… Bu bir blogger, bir web sitesi sahibi için kabus gibi bir şeydir!

Daha önceden ben bu konu hakkında bir yazılama yaptım… Hatta ve hatta bu sayfaya yeni giriyor ve konuyu merak ediyorsanız ” BLOG AÇARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ ” başlıklı yazımızı keyifle okuyabilirsiniz!


Evet sevgili dostlar, bir kazanç yazımın daha sonuna geldik.. Umarım sizler için faydalı ve umut verici bir yazılama olmuştur.. Bir sonraki kazanç yazımız da görüşmek üzere kendinize iyi bakın 🙂

Saygılarımla Baba Gibi Kazan (Harun ISKARACI)
iletişim : babagibikazan@gmail.com

CEVAP VER