ONLİNE PARA EĞİTİMİ
YETENEKLERİNİZDEN PARA KAZANIN!

Herkese yeniden merhaba arkadaşlar. Bu gün internet üzerinden danışmanlık hizmeti vererek nasıl para kazanırsınız bu konu hakkında biraz inceleme yapacağız…

Teknoloji ilerledikçe, kazanç kapıları da çoğalmaktadır. Durum böyle olunca bir çok kişi freelance olarak iş yapmakta ve geçimini bu yönde sağlamaktadırlar. Bu gün yine freelance olarak çalışabileceğiniz danışmanlık hizmetleri hakkında sizlere bilgi vereceğim.

Öncelikle Danışmanlık Nedir? Diyerek başlayalım!

DANIŞMAN : İşi bilen, yol gösteren kimsedir.

Sözlük anlamından hemen sonra bu işten nasıl gelir elde edebileceğimize bir göz atalım!

Değerli dostum, bir işi biliyor ve o iş hakkında yeterince tecrübeye sahipsen para kazanabilirsin… Danışmanlık, yani internet üzerinden ne gibi danışmanlıklar yapabilirsiniz. Aşağıda bunları sizler için sıraladım.

  1. SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
  2. SEO DANIŞMANLIĞI
  3. E-TİCARET DANIŞMANLIĞI
  4. KOSGEB DANIŞMANLIĞI
  5. GAYRİMENKÜL DANIŞMANLIĞI…

Yukarıdaki listeyi yetenek alanlarına göre uzatabiliriz… Peki bu iş alanlarına göre ilanlarımızı nasıl oluşturur ve bu ilanları oluştururken nasıl gelirler elde ederiz? Benim her zaman çalışmakta olduğum bionluk.com sitesine üye olarak kendi ilanlarınızı oluşturabilir ve daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

<< BURAYA TIKLAYARAK ÖRNEK DANIŞMANLIK İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ>>

İLANLARI OLUŞTURURKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?
Değerli dostum her zaman söylediğim bir şey var; ÖZGÜN OL! Eğer sen özgün bir şekilde işini müşteriye sunarsan, müşteride sana memnuniyetini sunar ve sürekli seninle çalışmak ister. Bu yüzden ilanları incelerken başkalarının ilanlarını örnek alarak ilan oluşturmak yerine, kendinize özgü ilan oluşturmanız da her zaman fayda var.

Unutmayın ki internet dünyası her gün büyüyor ve her gün yeni alanlara ve kişilere ihtiyaç duyuluyor… Fikirlerinizi kullanarak bu işin en üst düzeyine ulaşabilirsiniz… Unutmayın; ÖZGÜNLÜK HER ŞEY DEMEKTİR!

Bu yazımızı da burada sonlandırırken, yeni yazımızda görüşmek dileğiyle sizlere hoşça kalın diyor ve bol kazançlar diliyorum…

Saygılarımla,
BABA GİBİ KAZAN

CEVAP VER