BİTCOİN NE KADAR? : 20.000TL

Her gün, günden güne değerlenen Bitcoin yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor!

14/10/2017 TARİHİ BTC KURU : 20.000TL

Değerli dostlar BTC her gün değerlenirken hala bu para birimine şüphe ile yaklaşan insanlar görmekteyiz. Bir çok Hükümet BTC’yi para birimlerine dahil ederken, bir çok kişi de bu konuya şüphe ile yaklaşmaya devam etmekte!

PEKİ NE YAPMALI?

Kafalarda hep aynı soru: “NE YAPMALI?” Değerli dostlar yapılacak şey belli. Geçen yıl bu zamanlar BTC 3.000 – 4.000TL aralığındayken bu gün 20.000TL ve kazançlar günden güne büyümeye artmaya devam etmekte. Bu gün yapılabilecek bir çok şey var. Bunlardan biri Bitcoin Bulut Madenciliği , diğeri ise BTC birikimi yapmak.

Bitcoin Cloud Mining Nedir? (BULUT MADENCİLİĞİ)

İnternet dünyasında bu hizmeti veren bir çok firma var, fakat biz bu konu hakkında sadece hashflare firmasına güvenmekteyiz. Hashflare firması hakkında sizlere çeşitli videolarla, anlatımlarda bulunduk. Daha detaylı bilgilendirme için Hashflare sitesini ziyaret edebilir ya da konularımızı inceleyebilirsiniz.

HASHFLARE KONULARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

HASHFLARE FİRMASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

HashFlare

 

Değerli dostlar diğer bir yöntemin de BTC biriktirmek olduğunu söylemiştim. Bunun için Türkiye ya da yabancı borsalara kayıt olarak BTC alıp saklayabilirsiniz. Bu işe başlamak için geç kalmış sayılmazsınız çünkü BTC her gün değerlenmeye ve yükselmeye devam ediyor. Üstelik herkes bu para biriminin peşindeyken kaybetmeniz pek mümkün olarak gözükmemekte. Fakat şunun altını çizerek söylemek isterim ki; BTC alıp saklamak her zaman daha güvenilirdir. Hashflare her ne kadar Hashcoin firmasına bağlı olarak hizmet veriyor olsa da, kapıyı çekip gitme hakkına sahiptir. Bu nedenle her zaman kaybetmeyi göz önünde bulundurarak yatırım yapmanız mantıklı olacaktır.

Bitcoin Yükselmeye Devam Eder mi?

Talepler yükseldikçe, kur oranı da yükselmeye devam edecektir arkadaşlar. Bu demek oluyor ki BTC her gün yanına yeni bir rakam eklemeye devam edecektir. Elbette ani düşüşler yaşanabilir. Bu BTC’nin kendi doğasında vardır.

Herkese bol kazançlar dilerim.
Saygılarımla, BABA GİBİ KAZAN!

CEVAP VER