Herkese yeniden merhaba arkadaşlar!

Bu gün sizlere yeni keşfettiğim (aslında daha öncede var olan) Bitbean, Beancash hakkında bilgi vermek istiyorum!

GELSİN BAŞLIKLARIMIZ : Bit Bean Nedir, Bean Cash Nedir, Nasıl Kullanılır?


Bitbean aslında sevimli bir para birimidir. Bunun Türkçe karşılığına baktığımız zaman BeanCash (Fasulye Nakit) olarak geçmekte. Yani bu paranın kurucu kişilikleri gerçekten zevkli bir hayal güçlerine sahip !

Bitbean daha önceden (BITB) olarak bilinen para biriminin ve ağının yeni markasıdır. Bitbean blok ağı zinciri yaklaşık üç yıl önce, on üç şubat iki bin on beş yılında başladı.

Bitbean (Bean Cash) günümüz de yeniden dirilen, hızlı bir şekilde ilerleyen kripto paralar arasında yer almaya başlamış bulunmakta. Bir çok kripto para yatırımcısı Bitbean için gelecek vaat ettiğini ve ilerleyen yıllarda oldukça değerleneceğini bildirmekte. Fakat kripto para yatırımcıları bu söylemleri bir yatırım tavsiyesi olarak algılamamaları gerektiğini vurgulamaktadırlar.

Bitbean için maksimum blok boyutu 20MB olarak kabul edilmekte. Bu boyut ise 60SN içerisinde Bean Cash Tokenlerinizi, başka bir hesaba hızlı bir şekilde geçirebileceğiniz anlamına gelmektedir.


Bitbean Nasıl Alınır?

Bitbena almanın en kolay yollarından bir tanesi kripto para borsalarına uğramak olacaktır. Benim genel olarak kullandığım borsaya dahil olarak, bitbean tokenlerinizi alabilir, saklayabilir, değerlendiğin de satabilirsiniz!

Borsamızın adresi : Bittrex.com

1 YORUM

CEVAP VER