Herkese merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günler de Kim market ile alakalı bir çalışma şekli yayınlamıştık. Bu günse hemen hemen her mevkii de bulunan BİM MARKET 2018 Çalışma şartlarına bir bakacağız.


Şüphesiz ki günümüzün en yüksem müşteri potansiyeline sahip perakende mağazalarından bir tanesi de Bim. Bim Market her geçen gün büyürken ve bünyesine yeni mağazalar katarken yine bir çok çalışma arkadaşına ihtiyaç duyuyor.

İşte size 2018 Bim Market Çalışma Şekli ve 2018 Bim Maaşları


Her işletme de olduğu gibi Bim marketlerde de çalışma süresi ortalama 8.5 Saattir. Bu zaman dilimine yemek + mola saatleri dahildir ve haftalık olarak 1 gün izin kullanma hakkına sahipsinizdir.

Haftalık izinler genel olarak hafta içi verilmek ve çift vardiya dönmektedir. (Sabah/Akşam)

Bim Maaşları 2018

-Mağaza Sorumlusu – ~2400-2900 TL
-Mağaza Sorumlusu Yard. – ~2200-2500 TL
-Personel – ~1900-2100 TL

Bim’de maaşlar çalışan mağazaya ve envanter primine göre değişkenlik gösterebiliyor.Ciro primi,envanter primi,günlük temsilcilik vs…Şöyle bir örnek verelim daha iyi anlaşılması için;örneğin bir mağazanın üç aylık envanteri %1 geldi bir diğer mağazanın envanteri %3 geldi,bimde envanter primi alabilmek için sınır %2.5 dur.%1 lik envanteri olan mağazanın sorumlusu 500,yardımcısı 300,personel 150 TL civarı prim alır.%3 olan mağaza çalışanları prim alamaz.O yüzden maaşlarda net bir ücret yoktur.

Kısaca özetlemek gerekirse: Maaş + Yemek Ücreti + Prim şeklinde bir tablo çıkmaktadır karşımıza.

CEVAP VER