Zengin Baba Yoksul Baba Kitabı

Yeniden herkese merhaba arkadaşlar!

Bir önceki yazımız da sizlere Robert T. Kiyosaki – Gençler İçin Zengin Baba Yoksul Baba isimli kitabını tanıtmıştım. bugünse sizlere 15 – 17 yaş üzeri arkadaşlarımız için yine Robert’in kitabı olan Zengin Baba Yoksul Baba Kitabını Tanıtacağım. Bu konuyla ilgili uzun uzun yazmayacağım çünkü geçtiğimiz zamanlar da bunun sizler için bir videosunu hazırlamıştım… (sitemiz hacklenmeden önce yazmıştım…) keyifli seyirler dilerim. Ama ilk önce tanıtım bültenini görelim.


Zengin Baba Yoksul Baba

Robert T. Kiyosaki
ALFA YAYINLARI
Özellikle teknolojinin, robotların ve global bir ekonominin kuralları değiştirdiği bir dünyada, zengin olmak için yüksek gelirinizin olması gerektiği efsanesini çürütür.
Aktif yatırımlar edinmenin ve oluşturmanın neden yüklü bir maaştan daha önemli olabileceğini, işletme sahiplerinin ve yatırımcıların keyfini sürdüğü vergi avantajlarını öğretir. Evinizin aktif bir yatırım olduğuna karşı meydan okur; emlak balonu patladığında ve yüksek faizli mortgage fiyaskosu şiddetlendiği zaman milyonlarca insanın doğrudan öğrendiği gibi.
Bize okul sistemlerinin parayla ilgili öğrettiklerine neden güvenmememiz gerektiğini hatırlatır ve bu önemli yeteneğin neden bugün hiç olmadığı kadar önemli olduğunu açıklar.Çocuklarınıza paraya dair neler öğretmeniz gerektiğini açıklar, böylece onlar da günümüz dünyasının zorluklarına ve fırsatlarına kendilerini hazırlayabilir ve hak ettikleri zengin yaşamı sürebilir.
“Zengin Baba Yoksul Baba, finansal geleceklerinin kontrolünü eline almak isteyenler için bir başlangıç noktasıdır.” –USA TODAY
Çevirmen: Dilek Şendil
Yayın Tarihi 2018-09-11
ISBN 6051717371
Baskı Sayısı 24. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 400
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

 


 

10

Network marketing dünyasında genel olarak okunan kitaplar arasında yer alan Zengin Baba Yoksul baba kitabı herkesin okuması gereken kitaplar arasında yer almakta. İster network sektöründe olun, isterseniz olmayın ama yine de bu kitap ile kendinize yeni ve geniş ekonomik bilgiler ekleyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?