Robert T. Kiyosaki – İş Okulu Kitabı

Yeniden merhaba!

Kitap tanıtımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz… (sizlere tavsiye ettiğim kitapları lütfen okuyun… büyük faydasını göreceksiniz…)


Bundan önce sizlere Gençler İçin Zengin Baba Yoksul Baba ve Zengin Baba Yoksul Baba kitaplarının tanıtımlarını gerçekleştirdim. Robert T. Kiyosaki gerçekten harika bir bilgi kaynağı… Bu bilgi kaynağını doğru bir şekilde kullanırsanız ciddi anlamda ekonomik olarak kendinize bir gelişim sağlayabilirsiniz.

Hadi gelin ilk olarak kitabımızın tanıtım bültenine bakalım.


Başkalarına Yardım Etmeyi Sevenler İçin İş Okulu

Robert T. Kiyosaki , Sharon L. Lechter
ALFA YAYINLARI
Çoksatanlar arasına «iren bu kitapta Robert T. Kiyosaki (para kazanmanın ötesinde bir is olan) pazarlama ağı is alanının sekiz “gizli” değerini güncelleyip genişletiyor. Robert, pazarlama ağı kurma işinin servet edinmenin devrimci bir yolu olduğunu, herkese servet edinme olanağı tanıdığını, kararlı ve azimli olan herkese açık olduğunu açıklıyor. “Servetimi pazarlama ağı işinden ekle etmediğim için bu i.ş alanına biraz. daha nesnel gözle bakabiliyorum. Bu kitap pazarlama ağı işinin gerçek değeri olarak gördüğüm noktaları anlatıyor. Salt çok para kazanma potansiyelinin ötesinde bir değer bu. Sonunda yüreği olan ve insanlara değer veren bir iş alanı buldum.” -Robert T. Kiyosaki
Çevirmen: Dilek Şendil
Kapak: Utku Lomlu
Yayın Tarihi 2015-03-01
ISBN 6051060057
Baskı Sayısı 11. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 175
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?