Miksone 20 Kişilik Ekip Kazancı (Starter Pack)

Herkese merhaba arkadaşlar!

Yeni çalışmakta olduğumuz Miksone firmasının, solucan paketlerinin incelemesini yazılama olarak yapacağız. Bu konuyla ilgili yakın bir zaman da, video içeriği de hazırlayacağım.

Şimdi İlk Paket İle Başlayalım.


İlk olarak bilmeniz gereken CV ve PV Puanları.

CV PUANI : Cv puanı sizin binary (ikili ya da eşleşme) kazançlarınızı belirleyen puandır.

PV PUANI : Pv puanı sizin kariyer seviyenizi belirleyen puan sistemidir.


STARTER PACK | 50 CV / 50 PV

Bu paket network marketing işine başlamak için en ideal paketlerden bir tanesidir. Bu paket ile şirketin tüm kazanç kapıları bize açılır. Ek olarak starter pack fiyatı kdv dahil 290 Türk Lirasıdır. Bu paketin aylık pasif gelir kazancı 46,50 Türk Lirasıdır.

Starter Pack İle Ne Kazanırız?

Öncelikle starter pack ile network marketing dünyasına ilk adımınızı atmış olacaksınız. Bunun yanında işletmenin bütün gelir kapıları size açılacaktır. Aşağıdaki videoda Miksone Kazanç Planı hakkında bilgilendirme yaptım, bu videoyu izleyerek kaç gelir kapısına tabi olduğumuzu görebilirsiniz.

Starter Pack ile Küçük Bir Satış Organizasyonu Kurun!

Bizimle işe başlayan arkadaşlarımıza her zaman söylediğimiz bir sırrı sizinle paylaşmak istiyorum. 20 Kişilik Starter Pack ekibinizi Kurun ve Kazanmaya Başlayın Nasıl mı?

İşletmemizin bize sunduğu referans geliri, kdv hariç fiyatı üzerinden hesaplanır. Yani 245,76*20=4915,2TL bu satış oranı harika bir rakam! pekala şimdi toplam tutarımızın %15’lik kısmını alalım. 4915,20*0,15=737,28TL Pekala… Sizin gibi starter pack ile işe başlayan toplam 20 kişiden referans kazancı olarak 737,28TL Kazandınız, TEBRİKLER!

DEVAM EDELİM!

Pekala şimdi cv puanlarımıza bakalım… Binary kazancımız da 10 aktif sağ, 10 aktif sağ kola yerleştirdik. Toplam da 1.000 CV puanımız bulunmakta. Sağ ve sol kolda 500 / 500 cv puanımız eşleştiğinden 200 Türk Lirası Bonus Kazandık!

Şuan ki kazancımıza bakacak olursak : 737,28+200=937,28TL

Şuan için sadece yirmi kişilik starter ekibinizden toplam kazancınız 937,28 Türk Lirası… Pekii bu rakam sizce 937,28TL olarak mı kalacak? Tabii ki hayır! Alt ekipleriniz de sizin gibi, starter pack ile network marketing dünyasına kattığı kişilerden de ek olarak bonuslarınızı alacak ve ekstradan yükselen gelirler elde edeceksiniz… Hadi gelin basit bir yapalım!

DERİNLİK GELİRİ

Evet, şuana kadar 937,28 TL bir kazanç hesaplaması yaptık… Şimdi bu kazancın üzerine derinlik bonuslarımızı ekleyeceğiz… Ben bunu basit yoldan tek bir arkadaşınız üzerinden gerçekleştireceğim…

Ne demiştik? Sizin gibi, starter pack ile network dünyasına adım atmak isteyen arkadaşınızı bu işe aldınız. O da sizin gibi yirmi kişilik bir starter pack ekibi kurdu. Starter pack toplamını ne kadar demiştik? 4915,20 Türk Lirası … Biz birebir el sıkıştığımız kişilerden %15 referans geliri elde etmiştik, şimdi bizim arkadaşımızın toplam 20 kişilik satışından da %10 gelir elde edeceğiz….

 4915,20*0,10= 491,52 Türk Lirası Pekala şu ana kadar kazancımız ne kadardı 937,28 TL Bunun üzerine + olarak 491,52 TL ekleyelim = 1428,80 Türk Lirası Pekala arkadaşlar, bu rakam sizce de harika bir rakam değil mi? Bizim 20 kişilik bir starter pack ekibimiz vardı… bunların her biri, bir ay içinde en az beşer satış yapsalar toplam da 100 satışa tekabül eder… Yani sizin ekibinize ekstradan 100 kişi katılması anlamına gelir… Ya da direk bunu bir ay içinde 20 kişi diyelim…

Birebir el sıkıştığımız kişilerden derinlik kazancı olarak %10 gelir elde ettiğimizi unutmayalım. Şimdi az önceki kazancı 20 ile çarpalım bakalım ortaya nasıl bir tablo çıkacak.

491,52*20= 9 BİN 830 LİRA 40 KURUŞ!

Bu yukarıdaki rakam real bir rakamdır, aldatmaca veya yanıltmaca yoktur. Kazançlar tüm ekipler boyunca devam eder… Derinlik kazançlarının yüzdeleri

  1. seviye de %10
  2. seviye de %5
  3. seviye de %4
  4. seviye de %3
  5. seviye de %2
  6. seviye de %1

Olarak hesaplanmaktadır… Ek olarak yukarıdaki rakama binary bonuslarınızı eklemedim… Bu bonusları, kendi hesaplamalarınız üzerinden yapabilirsiniz…


DEĞERLİ DOSTLAR!

Hayatta her şey ilk adımı atmak ve istekli olmakla başlar… Burada kurduğunuz, kuracak olduğunuz ekipler sizlere ciddi anlamda paralar kazandıracaklar… Ben bu yazıyı yazarken asgari ücretin lütfen 1,603 TL olduğunu unutmayın… Kendiniz için bir şey yapın ve geleceğinize yön verin… Siz yeter ki kazanmak isteyin BGK Network Ekibi her zaman sizin yanınız da yer alacaktır!


BU GÜN ARAMIZA KATIL!

Sen kararını verdiysen, biz senin arkanda durmaya hazırız… Tek yapman gereken babagibikazan@gmail.com adresine iletişim bilgilerini mail atmak ya da direk whatsapp üzerinden 0506 176 00 09 nolu telefon numarasına mesaj atman yeterli olacaktır.

LÜTFEN DİKKAT ! : Telefon numarası ile iletişime geçecek olan arkadaşlarımız lütfen aramadan önce, whatsapp üzerinden mesaj bıraksınlar. İş toplantıları, iş sunumları nedeniyle telefonumuz sessiz modundadır. Lütfen ilk olarak Whatsapp üzerinden mesaj bırakın.

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?