Bir Ayda 3.549 Türk Lirası Kazanmak

Herkese yeniden merhaba arkadaşlar… Bu gün sizlerle birlikte bir ayda nasıl 3.549 TL kazanırız, bu konu hakkında biraz yazılama yapacağız.


HAYAT GERÇEKTEN PAHALI…

Günümüzde yaşam gerçekten pahalı ve herkes ek bir gelir sahibi olmanın peşinde dolaşıyor… Şöyle bir bakıyorum da; ek olarak 3.549 TL kazanmak hiç de fena olmazdı… Hatta ve hatta bu parayı kazananlar, her ay sürekli olarak bu parayı kazanmaya çalışmaya devam ederlerdi ve geçim sıkıntısını bir kenarı bırakma şansı yakalarlardı…

Bu yüzden gelin bakalım bizim işimiz de aylık 3.549 TL nasıl kazanıyoruz?


Network Marketing Okulu!

Hayatımızın her alanın da koşturmak, çalışmak, zamana hayatımızı satmakla geçiriyoruz. Network Marketing dünyasında gelir düzeyinizi yükselteceğinizi kesinlikle unutmamalısınız… Pekala… Haydi Başlayalım!


BİR AYDA 3.549 TL KAZANACAKSINIZ!

İlk network marketing işine başladığınız da elbetteki bu rakama hemen ulaşamayacaksanız, fakat ilk adımı attığınız için bu rakamı ve daha fazlasını kazanma şansına sahip olacaksınız…

İLK OLARAK REFERNAS GELİRİ İLE BAŞLAYALIM…

Şuan benim çalıştığım firmada hizmet satışlarımızın %15’lik kazancını alıyoruz. (bu rakam KDV fiyatı düştükten sonra hesaplanır…)

Örnek veriyorum : Firmamız da şuan en çok kazandıran hizmet paketi 3.540TL Bunun %18 KDV oranını düşecek olursak referans kazancımızı 3.000 TL Üzerinden Yapacağız…

Bir ay içinde en az 2 satış gerçekleştirdiğimizi var sayıyorum. 3.000*2=6.000TL Yapar. Altı bin liranın %15’i bizim referans kazancımız olacak… Yani : 6.000*0,15=900 Türk Lirası Bu kısma Allah bereket versin diyoruz ve paramızı cebimize koyuyoruz…

REFERANS GELİRİMİZDEN SONRA EŞLEŞME GELİRİMİZİ CEBİMİZE KOYALIM…

Çalıştığım firmanın eşleşme kazancı yani Binary Bonus kazançları mevcuttur. Binary kazancımızda sağ ve sol kolumuzda zaten iki adet satış gerçekleştirdik ve satışlardan toplamda 1.200 CV kazandık. (cv puanları eşleşme kazançlarını belirler.) Sağ ve sol kollarımız her 500 CV / 500 CV eşleştiğinde 200 TL değerinde bir eşleşme geliri kazanırız… Burada Binary Bonusunu almaya hak kazanıyoruz… 200 TL cepte Allah bereket versin…

Şuan ki kazancımız : 900+200=1.100TL

SIRA GELDİ DERİNLİK GELİRİMİZİ ALMAYA!

Evet… Şuan network marketing işiniz de ilerliyorsunuz ve para kazanmaya başladınız… Siz kendinize bir satış organizasyonu kurmaya başladınız. Bu harika bir şey! Şimdi yaptığımız iki satıştan, bakın neler olacak! Bu işin sırrı kendinizi kopyalamaktan geçiyor… Bu konuyla ilgili daha sonra yazılama yapacağım… Sizin gibi başkalarına da bu işten para kazanmayı öğretirseniz, o kişilerin kurduğu ekiplerden de gelir elde edeceğinizi unutmayın!

Sağ ve sol kolumuz da iki satış gerçekleştirdik öyle mi? Pekala bu adamlara, bu işin nasıl yaptığını öğrettik ve onlar da satışlarını gerçekleştirdiler! Harika adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz!

SOL Ekibimizdeki arkadaşımız sizin gibi iki adet 3.540TL değerinde hizmet satsın!

Burada ekip arkadaşımızın yapmış olduğu satıştan %10 binary bonusu elde ederiz… Yani 6.000*0,10=600TL başlangıca göre hiç fena sayılmaz öyle değil mi?

Şuan ki kazancımız : 1.100+600=1.700 Türk Lirası (Kazanmaya Devam Edelim!)

SAĞ ekibimizdeki arkadaşımız da aynı şekilde yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdi ve bir 600TL daha kazandık! Şuan ki kazancımız : 1.700+600=2.300TL 

Şuan farkındaysanız kazancımız asgari ücretin 697 Türk Lirası üzerinde! Bu Gerçekten sizi rahatlatacak bir rakam! Pekii bizim bir eşleşme kazancımız vardı hatırlarsanız… Burada ekibimizin kazanmış olduğu CV puanlarını, aynı şekilde bizde kazanıyoruz.

4*600=2.400 CV Puanına tekabül eder… Bakın şimdi neler olacak 🙂

500 / 500 = 200 TL
500 / 500 = 200 TL
Şuan toplamda 400 TL değerinde bir eşleşme bonusu kazandık… Sizin bu aydan yapmış olduğunuz satışlardan 200 CV açıkta kalmıştı… Onu da arkadaşlarımızın kalanıyla eşleştirelim. 200 Açıkta kalan sizin CV’niz + 300 Alt ekibinizden gelen CV ile eşleşmeyi yakaladık ve bir 400 TL daha kazandık… Toplam CV Kazancımız 600 TL

En son ki kazancımız : 2,300 Türk Lirası + 600 TL Binary Kazancı Toplam : 2.900 TL … Evet, şuan ki aylık kazancınız 2.900 Türk Lirası Oldu ve Asgari ücretin 1,297 Türk Lirası Üzerindesiniz!

Pekala bu makale başlığında sizelere 3.549 TL kazanmaktan bahsediyordum… Aradaki 649 Türk Lirasına Ne Oldu?

Evet değerli dostlar aradaki 649 TL farkı kendiniz kapatacaksınız… Nasıl mı? İyi bir network lideri olarak ekip kurmaya devam edecek, ekiplerinizi eğitecek ve onlarında kazanmasını sağlayarak yapacaksınız bu işi! Network Marketing bir aldatmaca, sahtekarlık, dolandırıcılık işi değildir… (ÜYE GETİR PARA KAZAN İŞİ DEĞİLDİR!) Network marketing bir meslektir ve yaşam felsefesidir… İnanın bana bu sektörden kazanacağınız ilk para sizi cezbedecek ve daha çok kazanmak için çalışmaya devam edeceksiniz!

Değerli dostlar, Benim Adım Harun ISKARACI … ben iyi bir lider olduğuma ve ekip arkadaşlarıma güzel paralar kazandırdığıma inanıyorum… Kendinize olan güveniniz, inancınız ile sizleri de satış organizasyonuma bekliyorum… Kazanmak için küçük bir adım, geleceğinize verdiğiniz en büyük önemdir!

Aşağıdaki bilgilerden benimle iletişime geçebilirsiniz… Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim… Bol kazançlar dilerim!

İletişim bilgileri : babagibikazan@gmail.com / 0506 176 00 09

Lütfen dikkat : Telefon numarası üzerinden benimle iletişime geçmeden önce lütfen mesaj atın. İş sunumları, toplantılar ve önemli görüşmelerden dolayı telefonum sessizde oluyor ve aradığınızı çok geç fark edebilirim.

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?